tłumaczenia techniczne, tłumaczenie instrukcjiOgólnopolskie Biuro Tłumaczeń tłumaczenia techniczne, tłumaczenie instrukcji

Jedną z naszych głównych specjalizacji są tłumaczenia instrukcji obsługi  , opisy projektów i różnorodnej dokumentacji technicznej, dokumentacji konstrukcyjnej, dokumentacji badawczo-rozwojowej ,wymagających znajomości specjalistycznego słownictwa i fachowej wiedzy z określonej branży.
Tłumaczenia instrukcji obsługi powierzamy tłumaczom z dużym doświadczeniem i specjalizującym się w poszczególnych jej typach. Dzięki takiemu podziałowi pracy jesteśmy pewni, że jakość tłumaczenia spełnia najwyższe Państwa wymagania.
Tłumaczenia instrukcji obsługi wymaga od tłumacza jednocześnie bardzo szerokiego zasobu słownictwa oraz wąskiej specjalizacji w konkretnej dziedzinie. Ta zasada przyświeca nam przy doborze tłumaczy do wykonania zlecenia na tłumaczenie techniczne. Staramy się, aby tłumacz był jak najbardziej związany z branżą, której dotyczy tłumaczony tekst, co gwarantuje sprawne wykonanie tłumaczenia oraz użycie zwrotów i sformułowań powszechnie uznanych i zrozumiałych w danej branży.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Tłumaczenia instrukcji obsługi, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Tags: ,

Facebook

Twitter