Ogólnopolskie biuro tłumaczeń, jak tłumaczymy, na jakie językiOgólnopolskie Biuro Tłumaczeń Ogólnopolskie biuro tłumaczeń, jak tłumaczymy, na jakie języki

Biuro Tłumaczeń Vision Jobs powstało w 2006 r. Jesteśmy nowoczesną firmą sprawnie obsługującą Klientów nie tylko z terenu Polski, lecz także z całej Europy. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne ,  tłumaczenia zwykłe, w tym tłumaczenia uwierzytelnione (tłumaczenia przysięgłe) z ponad 100 różnych języków świata – stale współpracujemy z ponad 240 tłumaczami różnych narodowości. Nasza oferta tłumaczeniowa jest stale powiększana o nowe języki, a dzięki procesowi weryfikacji pracowników mamy pewność, że zatrudniamy najlepszych i najbardziej doświadczonych tłumaczy. Dlatego jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń jest na najwyższym poziomie. Zlecenia realizujemy za pomocą internetu, co umożliwia maksymalne skrócenie procesu tłumaczenia językowego i jego późniejszej weryfikacji.

Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do otwarcia kolejnego biura we Wrocławiu przy placu Nowy Targ 28/208.

Koncentracja na jakości wykonywanych usług oraz terminowości to nasze priorytety.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach na języki: angielski, niemiecki, islandzki, estoński, portugalski, rumuński, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański, szwedzki, grecki, chorwacki, białoruski , czeski, słowacki, słoweński, serbski, litewski, fiński; a spoza Europy: arabski, chiński, koreański, japoński, perski  .

Wykonywane przez nas tłumaczenia cechuje precyzja, adekwatność słownictwa, wierność przekładu i dbałość o formę. Nasza praca to połączenie nowoczesności ze stałym podnoszeniem jakości wykonywanych przez nas usług. Naszym Klientom zawsze oferujemy profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń oraz obsługę przez tłumaczy o najwyższym poziomie merytorycznym.

Oferta współpracy

Biuro Tłumaczeń Vision Jobs ciągle się rozwija i inwestuje w wiedzę swoich pracowników, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie tłumaczenia. Dzięki możliwościom, jakie daje internet, nasza działalność nie ogranicza się do rynku lokalnego – zasięgiem obejmuje praktycznie cały świat. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin i branż w zakresie tłumaczeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KTÓREJ ZWIEŃCZENIEM BĘDZIE OSIĄGANIE OBOPÓLNEJ KORZYŚCI.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
O firmie, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Facebook

Twitter